O nas

Jesteśmy lekarzami ceniącymi sobie dobry kontakt z pacjentem. Szczególny nacisk kładziemy na pełną i zrozumiałą dla pacjenta diagnostykę.
W wyjaśnianiu pacjentowi jego problemów stomatologicznych posługujemy się językiem dla niego zrozumiałym. Ze szczególną troską podchodzimy do naszych najmłodszych pacjentów.

Agnieszka Urbańska

agnieszka-urbanska-stomatolog
Agnieszka Urbańska – lek. stomatolog

Zawodowo zajmuje się stomatologią zachowawczą, periodontologią i implantologią. Jest specjalistą w zakresie stomatologii dziecięcej.
Otwarta i cierpliwa wobec pacjentów, którzy zawsze mogą liczyć na jej uśmiech.Jest bardzo zaangażowana w swoją pracę. Problem pacjenta stara się zawsze widzieć w jak najszerszej perspektywie, aby podczas leczenia najlepiej wykorzystać wszystkie osiągnięcia nowoczesnej stomatologii.
Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach podyplomowych oraz czytając literaturę fachową.

Piotr Urbański

Piotr Urbański
Piotr Urbański – lek. stomatolog

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu.
Głównym obszarem zainteresowania jest endodoncja (leczenie kanałowe) z zastosowaniem mikroskopu zabiegowego przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i sprzętu medycznego.
Zajmuje się leczeniem endodontycznym z wykorzystaniem mikroskopu od 12 lat.
Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz European Society of Endodontology.

W pracy endodonty kieruje się najnowszymi, światowymi trendami. Duży nacisk kładzie na podnoszenie swoich kwalifikacji i doskonalenie umiejętności zawodowych, czego dowodem jest uczestnictwo w licznych kursach i konferencjach polskich i zagranicznych. Ciągłe dokształcanie się pozwala mu leczyć pacjentów według najnowszych wytycznych.

Współpracuje z lekarzami wszystkich specjalizacji. Jego rola, w pracy zespołowej, polega na przygotowywaniu endodontycznym pacjentów kierowanych na leczenie protetyczne czy ortodontyczne oraz leczenie skomplikowanych przypadków endodontycznych.

Kaja Orłowska

Kaja Orłowska
Kaja Orłowska – lek. stomatolog

Zawodowo zajmuje się stomatologią zachowawczą i endodoncją (leczenie kanałowe) z wykorzystaniem mikroskopem. Jest specjalistą w zakresie stomatologii dziecięcej. Do pracy podchodzi z zaangażowaniem a wszystkie zabiegi wykonuje z dużym spokojem. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie, oferując mu nie tylko swoje umiejętności, ale także cierpliwość, czas i zrozumienie.

Aktualizuje wiedzę teoretyczną i praktyczną na temat nowych materiałów, diagnostyki i sposobów leczenia.

Natalia Jawor-Moczulska

Natalia Jawor-Moczulska
Natalia Jawor-Moczulska – lek. stomatolog

Zawodowo zajmuje się leczeniem zachowawczym i endodoncją (leczenie kanałowe) z wykorzystaniem mikroskopu. Zajmuje się protetyką. W pracy zawodowej ceni sobie zaangażowanie i dokładność. Pacjentom zapewnia fachową pomoc okazując przy tym cierpliwość i zrozumienie. Prowadzi leczenie w przyjaznej atmosferze.

Systematycznie podnosi swoje umiejętności uczestnicząc w licznych kursach, zarówno teoretycznych jak i praktycznych.

Higienistki

Wykwalifikowane higienistki asystują lekarzom oraz samodzielnie wykonują scaling, instruktaż higieny, badanie periodontologiczne. Doceniamy również ich pracę. Wszystkie cechuje delikatność i duże kompetencje zdolności

 

Aleksandra Rumińska

Aleksandra Rumińska
Aleksandra Rumińska – higienistka

W pracy zawsze towarzyszy jej ciepły uśmiech, który sprawia, iż wizyta jest miła i bezstresowa.